
Російський тероризм продовжується, цинізм набирає обертів: після чергової масованої атаки на Київ внаслідок повторного удару рф загинули 5 рятувальників. Мав місце навіть удар рф по Києво-Печерській лаврі, який фахівці вже назвали помстою за виселення РПЦ.
Український опір вийшов на новий рівень: дрони зі ШІ дали Україні нову перевагу на полі бою та обмежили можливості рф у наступі. БАК середньої дальності стали стійкішими, а ураження на відстань до 150 км за лінією фронту стали нормою.
В Україні створюють “розумні мінні поля” - “розумні міни” виробляють вітчизняні компанії.
ЗМІ вказують на серію ударів по тимчасово окупованих територіях, де наймасштабнішою ціллю став полігон “Восточный” - рф проводила там підготовку особового складу. Уражені дронами нафтобаза у Ярославській обл, хімзавод “Азот” в Тульській обл. та завода “Крымский титан” в окупованому Армянську. Вдарили по порту Темрюк і терміналу в Тамані на Кубані.
The Washington Post визначив, що президенти США і рф стали заручниками власних хибних рішень і не здатні завершити розв'язані ними конфлікти.
Кремлю стало важче поповнювати лави своєї армії для продовження агресії проти України – набір знизився на 20%.
В Україні вже до кінця року почнуть звільняти бійців з найбільшою вислугою. Перша реакція на пропоновану реформу в цілому негативна. Серед ключових невдоволень - відсутність збільшення базового грошового забезпечення усім військовим.
ЗМІ кажуть про катастрофу у тактичній медицині СОУ: бійці масово втрачають кінцівки через неправильне використання турнікетів.
Українська SkyFall та європейський Airbus розпочинають стратегічне партнерство - створення повітряного щита передбачає інтеграцію зенітних P1-SUN у комплекс управління повітряним простором Airbus Air C2.
Українська IMLA представила логістичний НРК “Альбіон” з підвищеною прохідністю та можливістю діяти в умовах загрози ворожих FPV-дронів.
"Шахеди" рф пройшли кілька хвиль модернізації - рф досягла можливості використовувати БАК у погану погоду, встановлювати CRPA-антени, камери та Mesh-мережі.
Франція отримає на озброєння нову ядерну гіперзвукову ракету четвертого покоління ASN4G - її приймуть на озброєння 2035 року.